НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

дня успішного газопостачання
1045454419
м3 реалізовано
Більше ніж
500
задоволених клієнтів
Новини

   01 березня 2019
--------------------

   01 березня 2019 року, м. Київ – Сьогодні Інформаційна платформа Оператора ГТС розпочала роботу в штатному режимі, завдяки чому газовий ринок України повністю перейшов на добове балансування.

                            детальніше »

АКТУАЛЬНО

   МАРЖИНАЛЬНА ЦІНА

   Інформуємо, що відповідно пункту 11 глави 6 розділу ХІV Кодексу газотранспортної системи на газову добу 27.10.2021 року:
- маржинальна ціна продажу (з урахуванням величини коригування 20 %) становить 27 199,60 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;
- маржинальна ціна продажу (з урахуванням величини коригування 10 %) становить 30 599,55 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;


                              детальніше »
КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   
   Вітаємо Вас з днем ​​працівників нафтової, газової та паливної промисловості! Бажаємо міцних сил і здоров'я, твердих рішень і позицій, впевнених прагнень і дій, великих можливостей і перспектив, щасливих подій і днів. Нехай успіх супроводжує всім починанням, задоволення від роботи не знає кордонів, а наше партнерство і далі залишається надійним і вірним ключем до успіху.
   

   
   
   

   Дорогі працівники вугільної промисловості!
   
   Щиро вітаємо Вас з Днем шахтаря! Ваша робота важка і небезпечна, а користь від шахтарської праці величезна. Поки є Ви, в будинку кожного з нас тепло і світло. Так нехай частинки тепла з кожної хати гріють Вам душу, а промінчики світла - висвітлюють темні вибої!
   
   Зі святом, гірники!
   

   
   
   

   Дорогі колеги і партнери!
   
   Сердечно вітаємо Вас із знаменними для всіх українців святами - 30-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!
   Бажаємо, щоб енергія синьо-жовтого прапора додавала всім нам, українцям, - від заходу до сходу - віри в свою націю, в свою молоду, але сильну державу.
   Нехай кожному з нас, незалежно від справи, якою займаємося, вдається здійснювати грандіозні речі на благо рідної країни.
   Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров'я, любові, сімейного затишку і благополуччя.
   

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   
   Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!
   
   Від ущирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої країни – народовладдя, гуманізму та законності.
   

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   Вітаємо з найбільшим святом - з Днем Перемоги! Бажаємо тільки мирних днів і добрих звісток, сонячного неба над головою і спокою в кожен будинок. Нехай дитячий сміх розливається в кожному куточку землі, і війна ніколи не торкнеться навіть маленької частинки Вашого життя.
   Бажаємо Вам щастя в кожному подиху і найпрекраснішого відчуття того, що є життя з усіма її принадами, є сім'я і люблячі Вас люди і кожна мить цінна.
   

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   
   Вітаємо зі світлим святом Пасхи і хочемо побажати Вам йти по життю з доброї мрією, високими прагненнями, щирою надією, непохитною вірою і справжнім коханням. Нехай ніжний аромат великодніх пасок, яскраві фарби і яйця, завзятий сміх і щирі посмішки рідних наповнять цей світлий день справжнім дивом і відмінним настроєм.
   
   Повідомляємо, що з 1-4 травня 2021 р.- вихідні дні.
   
   З 5 травня 2021 р. працюємо в штатному режимі.
   

   
   
   

   Дорогі жінки!
   
   Від щирого серця вітаємо з Міжнародним жіночим днем.
   
   Бажаємо захоплювати всіх своєю красою, радувати близьких посмішками, наповнювати своє життя грандіозними планами і великими успіхами, залишатися відображенням променистої доброти і милосердя, в будь-якій справі проявляти пишність і свій чудовий талант.
   

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   
   Прийміть найкращі вітання З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
   
   Від щирого серця бажаємо Вам і Вашому колективу міцного здоров'я, великого людського щастя, благополуччя і Божої благодаті.
   
   Нехай Рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи, удачу і везіння!
   
   З найкращими побажаннями, ТОВ «ВКФ «ТЕПЛОБУД»

   
   
   

   Шановні колеги та партнери!
   Вітаємо Вас з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
   Нехай обрана професія приносить моральне задоволення і фінансову стабільність, а серце зігріває любов та турбота близьких. Від щирого серця бажаємо Вам бадьорості духу, родинного благополуччя, творчих і особистих звершень, успішно долайте перешкоди на шляху до своєї мети! Дякуємо за успішний досвід спільної праці, впевнені, що подальше партнерство буде плідним і ефективним.
   
   З повагою колектив ТОВ «ВКФ «ТЕПЛОБУД»
   

   
    30 серпня 2020 року
   -----------------------------

   Дорогі шахтарі!
   Дозвольте привітати Вас з професійним святом.
   Бажаємо яскравого сонця над головою, безпечних спусків і підйомів, впевненості і стабільності, трудових подвигів та успіхів.
   Щира вдячність за Вашу самовіддану працю, надійність і відповідальність.
   Нехай Ваші серця будуть так само зігріті теплом, як вдома, в яких принесені світло, добро і затишок.
   Зі святом!
   

   
    24 серпня 2020 року
   -----------------------------

   Шановні колеги та партнери!
   Прийміть сердечні вітання з наступаючими святами Днем державного прапора та Днем Незалежності України!
   
   Наш прапор став не просто одним з найважливіших державних символів, а й символом нового - демократичного - етапу її розвитку, символом прагнення до свободи і процвітання.
   
   День Незалежності України - свято справжніх патріотів, всіх, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, чесно трудиться в ім'я майбутнього України. У ці святкові дні бажаємо Вам щастя, благополучного життя, міцного здоров'я!
   

   
    28 червня 2020 року
   -----------------------------

   Шановні партнери та колеги!
   
   Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!
   
   Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України. Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Ми впевнені, що наполеглива праця кожного з нас стане запорукою подальшої розбудови нашої державності, сприятиме добробуту кожної родини.
   Бажаємо всім миру, здоров’я та взаєморозуміння.

   
    9 травня 2020 року
   -----------------------------

   Шановні партнери!
   
   Вітаємо Вас з 75 річницею перемоги! Бажаємо мирного неба над головою, радісних зустрічей, наповнених співом птахів і весняним ароматом бузку.
   
   Нехай відгомони війни залишаться лише в книгах та фільмах, світ кожен день дарує тільки щастя, радість і дзвінкий сміх дітей, а велика перемога стане символом справедливості, честі та миру у Вашому домі!
   

   
    19 квітня 2020 року
   -----------------------------

   Шановні партнери!
   
   Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня і в це чудове свято хочемо побажати йти по життю з доброї мрією, високим прагненням, щирою надією, міцною вірою і великою любов'ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби і розпис яєць наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.
   
Христос Воскресе!

   

   
    8 Березня 2020 року
   -----------------------------

   Шановні колеги, вітаємо Вас з 8 Березня!
   
   Бажаємо чудового настрою і багато посмішок. Нехай робота дає бажані результати, все виходить легко і без перешкод. Яскравих емоцій, неймовірно сильною любові і ніжності, уваги і дбайливої участі. Нехай усі дороги ведуть Вас до успіху, а для жіночого щастя не буде перешкод. Будьте щасливі і чарівні! Зі святом!
   
   З найкращими побажаннями, «ВКФ «ТЕПЛОБУД»
   

   
   31 грудня 2019 року
   -----------------------------

   Шановні і надійні партнери, від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
   
   Хочеться побажати неймовірною удачі, блискучих перспектив, вигідних пропозицій, корисних ідей, благополучної діяльності, високих доходів, міцного здоров'я, оптимістичного настрою, щирого щастя та родинного благополуччя.
   
   З найкращими побажаннями «ВКФ «ТЕПЛОБУД»

   
   08 вересня 2019 року
   -----------------------------

   Шановні партнери!
   
   Вітаємо Вас з днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
   
   Бажаємо Вам в цей знаменний день, щоб майбутні досягнення перевершили минулі, фінансової стабільності і систематичної прибутку.
   
   Досягнення нових висот, сили і впевненості в собі, міцності духу, чесних перемог і заслуженого визнання!

   
   25 серпня 2019 року
   -----------------------------

   Компанія «ТЕПЛОБУД» вітає шахтарів з професійним святом! Бажаємо всім працівникам цієї важкої праці відмінного здоров'я, терпіння, уважності, безпеки, надійності і впевненості.
   
   Будьте щасливі, прагнете до своїх мрій і досягайте бажаного.
   
   Добра Вам і успіху!

   
   24 серпня 2019 року
   -----------------------------

    
   З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.
   
   Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.
   

   
   23 серпня 2019 року
   -----------------------------

    
   Компанія ТЕПЛОБУД вітає всіх з Днем Державного прапора України та від душі бажає чистого мирного блакитного неба над головами українців, щедрих і злачних полів на просторах країни.
   
   Нехай прапор України гордо розвивається на вітрі і неодмінно дарує натхнення і світлу надію кожному з жителів держави.

   
   28 червня 2019 року
   -----------------------------

   Шановні партнери!
   
   Щиро вітаємо Вас з визначним святом - Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної роботи на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам сил і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої країни.
   
   Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбутнього України!
   
   
   
   

   
   28 квітня 2019 року
   -----------------------------

   Шановні партнери та колеги!
   
   Компанія ТОВ «ВКФ «ТЕПЛОБУД » від чистого серця вітає Вас зі святом світлого Великодня. Бажаємо Вам здоров'я, безмежної любові, невичерпного достатку і процвітання. Нехай у житті завжди знаходиться вірне рішення для будь-якої проблеми, а серце завжди гріє надія і добрі посмішки дорогих людей.
   
   Зі святом!

   
   09 травня 2019 року
   -----------------------------

   Вітаємо Вас зі світлим, великим і урочистим для всієї нашої країни святом.
   
   Нехай завжди буде мирним небо над Вашими головами, нехай ніщо не порушує спокійного сну наших дітей.
   
   У цей день хочеться побажати, щоб мир і добро процвітали в кожному будинку, щоб кожна людина оберігала своїх близьких, і щоб кожен день приносив тільки радість і впевненість у завтрашньому дні!
   

   
   25 квітня 2019 року
   -----------------------------

   Шановний партнер!
   
   Інформуємо Вас, що 22 квітня 2019 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла Постанову «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» згідно до якої запроваджено нову модель розподілу потужностей та процедуру доступу до потужностей, шляхом викупу Постачальником для Споживача потужностей необхідних для постачання заявлених ним обсягів газу.
   
   Обґрунтування до питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»

   
   24 квітня 2019 року
   -----------------------------

    
    
   Шановні колеги та партнери! Вітаємо з наступаючими травневими святами. Бажаємо у святкові дні продуктивно відпочити, зарядитися позитивом і душевно поспілкуватися з близькими.
   
   
   
   У період травневих свят працюємо в такому режимі:
   
   З 27 квітня 2019 року - 1 травня 2019 року - вихідні;
   2 - 3 травня 2019 року - робочі дні;
   4 - 5 травня 2019 року - вихідні;
   6 - 8 травня 2019 року - робочі дні;
   9 травня 2019 року - вихідний;
   10 - 11 травня 2019 року - робочі дні;
   12 травня 2019 року - вихідний.
   З 13 травня 2019 р працюємо в звичайному режимі.

   
   24 серпня 2018 року
   -----------------------------

   Шановні партнери! Вітаємо Вас зі святом - Днем Незалежності України.
   
   Нехай Ваш бізнес принесе Вам ще більші прибутки, а Ваша праця поліпшить добробут Ваших сімей, що в свою чергу, безумовно, знайде своє відображення в рівні життя в нашій країні.
   
   Ми в свою чергу сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.

   
   28 червня 2018 року
   -----------------------------

   Шановні колеги та партнери!
   Щиро вітаємо Вас з визначним святом - Днем Конституції України! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. І нехай в повній мірі розкриється потенціал кожного громадянина України для розвитку економічної, культурної та духовної сфер нашої країни.
    
    
Розробка та підтримка KiitDesign
Ремонт Львів, Технобуд