НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

дня успішного газопостачання
1045454419
м3 реалізовано
Більше ніж
500
задоволених клієнтів
Новини

   01 березня 2019
--------------------

   01 березня 2019 року, м. Київ – Сьогодні Інформаційна платформа Оператора ГТС розпочала роботу в штатному режимі, завдяки чому газовий ринок України повністю перейшов на добове балансування.

                            детальніше »

АКТУАЛЬНО

   МАРЖИНАЛЬНА ЦІНА

   Інформуємо, що відповідно пункту 11 глави 6 розділу ХІV Кодексу газотранспортної системи на газову добу 27.10.2021 року:
- маржинальна ціна продажу (з урахуванням величини коригування 20 %) становить 27 199,60 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;
- маржинальна ціна продажу (з урахуванням величини коригування 10 %) становить 30 599,55 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;


                              детальніше »
КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ
   З метою застереження споживачів природного газу від незаконних дій Операторів ГРМ/ГТС по відключенню об’єктів від газопостачання, ТОВ "ВКФ "ТЕПЛОБУД" вважає за необхідне проінформувати про наступне.

Відповідно до положень розділу ІІ Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. №2496 (далі – Правила) підставою для постачання природного газу є, зокрема наявність підтвердженого обсягу природного газу на відповідний період для потреб споживача.

Порядок набуття підтверджених обсягів природного газу визначається відповідно до вимог Кодексу ГТС.

Відповідно до положень пункту 4 глави 5 розділу VІ Кодексу газорозподільних систем, якщо за підсумками місяця фактичний об’єм (обсяг) споживання природного газу споживачем буде перевищувати підтверджений обсяг природного газу, його постачальник має врегулювати об’єми небалансу (дефіцит) природного газу відповідно до вимог Кодексу ГТС.

При цьому, відповідно до положень глави 1 розділу ХІ Кодексу газотранспортної системи, замовник послуг транспортування є відповідальним за виникнення небалансу , у тому числі щодо споживачів, з якими укладені договори постачання, та зобов’язується застосувати всі доступні заходи для його уникнення.

Отже, відповідно до чинного законодавства перевитрата добової норми та/або місячного підтвердженого обсягу природного газу не є підставою для припинення/обмеження розподілу природного газу на об’єкти споживача.

Відповідно до положень пункту 2 пункту 1 глави розділу VІ Кодексу газорозподільних систем, Оператор ГРМ в установленому законодавством порядку має право припинити/обмежити газопостачання (розподіл газу) на об’єкті споживача у випадку відсутності підтвердженого обсягу природного газу по об’єкту споживача та/або його постачальнику.

Таким чином, припинення газопостачання Оператором ГРМ у разі перевитрат споживачем підтвердженого обсягу природного газу є неправомірним.

Аналогічна офіційна позиція НКРЕКП викладена у листі від 21.04.2017р. №411/17.

Також звертаємо увагу, що факт відсутності підтвердженого місячного обсягу природного газу по об’єкту споживача та/або його постачальнику може бути відомим тільки першого числа розрахункового місяця поставки, отже направлення Операторами ГРМ/ГТС повідомлень Споживачам про відключення/обмеження газопостачання раніше цього строку (першого числа місяця поставки) є неправомірним.
Розробка та підтримка KiitDesign
Ремонт Львів, Технобуд