НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

дня успішного газопостачання
1045454419
м3 реалізовано
Більше ніж
500
задоволених клієнтів
Новини

   28.02.2023
--------------------

   Газ на українському ринку подешевшав до мінімуму за останні 1,5 року.

Ціни на природний газ на українському ринку на торгах у вівторок, 28 лютого, вперше за 1,5 року впали нижче 20 тис грн за тисячу кубометрів.
ПАТ "Укрнафта" на аукціоні на "Українській енергетичній біржі" у вівторок продала 10 млн куб м ресурсу березня за ціною 16 250 грн/тис куб м (без ПДВ) або 19 500 грн/тис куб м (з ПДВ).
                            детальніше »

АКТУАЛЬНО

   МАРЖИНАЛЬНА ЦІНА

   Інформуємо, що відповідно пункту 9 глави 6 розділу ХІV Кодексу газотранспортної системи на газову добу 02.03.2023 року:

- маржинальна ціна продажу становить 19 224,00 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;

- середньозважена ціна короткострокових стандартизованих продуктів за газову добу (D) становить 21 360,00 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.;

- маржинальна ціна придбання становить 23 496,00 гривень з ПДВ за 1000 куб.м.

                              детальніше »
КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ
   Чесність і порядність

Ми віддані ідеї поваги і порядності. У відносинах з партнерами ставка робиться на прозорість і відкритість. Ми даємо повну, точну і своєчасну інформацію щодо співпраці з нашою компанією, висвітлюємо всі особливості, які потрібно враховувати в процесі роботи, а також пропонуємо найбільш результативні способи вирішення поставлених завдань. Партнерські відносини встановлюються на основі довгострокової взаємної довіри, поваги, лояльності та сприянню їх подальшого розвитку! Для нас важливий не тільки кінцевий результат, а й шляхи його досягнення.


Лідерство

Ми прагнемо бути кращими у всіх сферах своєї діяльності з тим, щоб підтримувати лідируючі позиції в газовій сфері. Ми завжди проявляємо ініціативу, працюємо на досягнення максимальної ефективності і кожен день реалізуємо зміни, спрямовані на вдосконалення бізнес-процесів.
Компанія «ТЕПЛОБУД» досягла успіху завдяки високому професіоналізму та надійності робітників, а також цінностям та принципам, якими ми керуємося в ділових відносинах, включаючи високі етичні переконання.

Ми завжди діємо швидко і рішуче, активно реагуємо на будь-які зміни. Швидкість нашого розвитку - наше конкурентна перевага!


Клієнтоорієнтованість

Стабільна майстерність і орієнтація на кращий результат дозволяють нам домогтися високої якості ділових відносин з усіма партнерами. Довгострокові цілі компанії і рівень послуг, що надаються, мають незаперечний пріоритет над короткостроковою вигодою. Безперебійно здійснюючи поставки природного газу споживачам різних галузей народного господарства по всій території України, ми прагнемо створити максимально вигідні умови співпраці. Співробітники компанії дотримуються активної позиції при спілкуванні з партнерами і завжди відкриті для діалогу.


Відповідальність

В умовах динамічного ринку і мінливого законодавства ми докладаємо усіх зусиль, щоб враховувати всі зміни в своїй практиці. Наша діяльність повністю відповідає всім нормативно-правовим вимогам та положенням законодавства. У відносинах з кожним учасником ринку ми дотримуємось вимог закону і загальноприйнятим нормам цивілізованого ведення бізнесу.
Розробка та підтримка KiitDesign
Ремонт Львів, Технобуд