Новини

   20 липня 2017
--------------------

   20 липня 2017 року в газеті "Урядовий кур'єр" офіційно опубліковано зміну до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу.
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 132, від 13.07.2017 № 919 "Про внесення зміни до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу"

   
11 квітня 2017
--------------------

   Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було ухвалене рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ВКФ «ТЕПЛОБУД» (Постанова НКРЕКП № 495 від 11.04.2017)

   Чесність і порядність

Ми віддані ідеї поваги і порядності. У відносинах з партнерами ставка робиться на прозорість і відкритість. Ми даємо повну, точну і своєчасну інформацію щодо співпраці з нашою компанією, висвітлюємо всі особливості, які потрібно враховувати в процесі роботи, а також пропонуємо найбільш результативні способи вирішення поставлених завдань. Партнерські відносини встановлюються на основі довгострокової взаємної довіри, поваги, лояльності та сприянню їх подальшого розвитку! Для нас важливий не тільки кінцевий результат, а й шляхи його досягнення.


Лідерство

Ми прагнемо бути кращими у всіх сферах своєї діяльності з тим, щоб підтримувати лідируючі позиції в газовій сфері. Ми завжди проявляємо ініціативу, працюємо на досягнення максимальної ефективності і кожен день реалізуємо зміни, спрямовані на вдосконалення бізнес-процесів.
Компанія «ТЕПЛОБУД» досягла успіху завдяки високому професіоналізму та надійності робітників, а також цінностям та принципам, якими ми керуємося в ділових відносинах, включаючи високі етичні переконання.

Ми завжди діємо швидко і рішуче, активно реагуємо на будь-які зміни. Швидкість нашого розвитку - наше конкурентна перевага!


Клієнтоорієнтованість

Стабільна майстерність і орієнтація на кращий результат дозволяють нам домогтися високої якості ділових відносин з усіма партнерами. Довгострокові цілі компанії і рівень послуг, що надаються, мають незаперечний пріоритет над короткостроковою вигодою. Безперебійно здійснюючи поставки природного газу споживачам різних галузей народного господарства по всій території України, ми прагнемо створити максимально вигідні умови співпраці. Співробітники компанії дотримуються активної позиції при спілкуванні з партнерами і завжди відкриті для діалогу.


Відповідальність

В умовах динамічного ринку і мінливого законодавства ми докладаємо усіх зусиль, щоб враховувати всі зміни в своїй практиці. Наша діяльність повністю відповідає всім нормативно-правовим вимогам та положенням законодавства. У відносинах з кожним учасником ринку ми дотримуємось вимог закону і загальноприйнятим нормам цивілізованого ведення бізнесу.